Laipni lūgti manā lolojumā- dzijas un adījumu pasaulē.

Mani sauc Inese Pošeika, esmu divu burvīgu meitiņu mamma, Elzas un Alises. Nosaukums “ElAli” ir radies no manu meitiņu vārdiem.

Kā tas viss radās?

Tas pamazām aizsākās 2015. gada pavasarī, kad biju bērnu kopšanas atvaļinājumā. Audzinot meitiņas saskāros ar to, ka rudenī un ziemā cepures bieži vien neturējās, nenosedza austiņas. Arī veikalu piedāvājums mani neapmierināja. Protams pa vidu visam šo un to uzadīju savai pirmajai atvasītei pati. Un iedomājos, kādēļ gan nepieķerties pie cepurēm, kas manuprāt, ir ļoti aktuāli arī citām jaunajām māmmiņām!

Ilgi pētīju, mēģināju, atkal izjaucu, kamēr tapa kvalitatīvs produkts. Droši vien jāpiebilst, ka neesmu pirmā sieviete savā ģimenē, kas nodarbojas ar rokdarbiem. Abas manas vecmāmiņas bija čaklas adītājas, vēl cienījamos gados (85) noadīja manai meitiņai ļoti skaistu jaciņu. Arī mana mamma jaunībā ir gan adījusi, gan daudz šuvusi. Tādēļ domāju, ka tas ir tikai pašsaprotams turpinājums, ka es nodarbojos ar rokdarbiem.

ElAli adījumi ir ar rokām adītas cepures un citi aksesuāri zīdaiņiem, maziem bērniem un pieaugušajiem. Adījumi top no sertificētas vilnas, kas ir ļoti draudzīga bērna ādai un ir piemērota nēsāšanai gan ziemā, gan vasarā. Cepuru forma ir īpaši izveidota, lai tā nevarētu noslīdēt no bērna austiņām. Šalles apkaklītes ir ļoti iecienīts produkts, jo ir ļoti ērtas, siltas un nekairina ādu.

Liels prieks un motivācija strādāt ir klientu labās atsaukmes!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Sadarbības partneri
Meklē preces Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips Ceno.lv